Aktuális állásajánlataink:

Társaságunk Titkárságvezető/Titkársági ügyintéző pozícióba munkatársakat keres:

Feladatkör:

  • Adminisztratív csapat (2-3 fő) munkájának vezetése
  • Igazgatási jellegű feladatok ellátása, koordinálása
  • A társaság működésével kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Iratkezelés- és iktatási rendszer átalakítása, működtetése
  • Jegyzőkönyvvezetés, emlékeztetők készítése
  • Beszerzések lebonyolításában együttműködés
  • Felsővezető(k) adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Az MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Pontos és precíz adminisztratív munkavégzés
  • Felelősségvállalási képesség
  • Kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség,
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem követelmény

Amit kínálunk:

  • Azonnal betölthető pozíció
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Előrelépési lehetőség
  • Kis létszámú, barátságos hangulatú, jól megközelíthető iroda
  • Versenyképes juttatási csomag

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető
  • Titkár, Titkárnő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • nem elvárás, de előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XIV. kerület

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • mobiltelefon
  • cafetéria
  • munkába járás költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát motivációs levél kíséretében a munkaugy@ter6.hu e-mail címre várjuk.